reklama sklepu z materacami

Witold Chodkiewicz - Białystok


Witold Chodkiewicz
Ul. Komarowa 73
15-682 Białystok
woj. podlaskie

Słowa kluczowe: Usługi projektowe, Białystok, Witold Chodkiewicz


Wykonujemy projekty budowlane oraz adaptacje projektów typowych domów jednorodzinnych oraz obiektów usługowych i magazynowych. Pomagamy w uzyskaniu warunków zabudowy, pozwolenia na budowę oraz pozwolenia na użytkowanie. Zajmujemy się także zmianą sposobów użytkowania obiektów oraz odstępstwami od warunków technicznych.


Podobne wizytówki

 • Wajk FHU Jacek Szukiłowicz

  Wajk FHU Jacek Szukiłowicz

  Usługi projektowe Dowspuda (podlaskie) 17/02/2015

  Usługi: projektowe, sprzedaż i adaptacja gotowych projektów domów, projekty budowlane, nadzór budowlany, przegląd i prowadzenie obowiązków kierownika budowy, kompleksowa obsługa inwestycji budowlanej, przeglądy budynku.

 • Usługi Projektowe Antoni Sakowicz 16-100 Sokółka ul. Hugona Kołłątaja 15a

  Usługi Projektowe Antoni Sakowicz 16-100 Sokółka ul. Hugona Kołłątaja 15a

  Usługi projektowe Sokółka (podlaskie) 17/02/2015

  Specjalizujemy się w usługach projektowania, przygotowania i koordynacji procesu inwestycyjnego wszelkich obiektów budowlanych we wszystkich stadiach – od koncepcji poprzez projekt budowlany i wykonawczy aż po nadzór i kierowanie budową.

 • Przemysław Sobieszuk

  Przemysław Sobieszuk

  Usługi projektowe Wasilków (podlaskie) 17/02/2015

  Od wielu lat nasza pracownia projektowa wykonuje kompleksowe dokumentacje projektowe: urbanistyczne, architektoniczne i wielobranżowe projekty budowlane oraz urbanistyczne. Projektowanie i obsługa inwestycji. Solidne wykonanie, profesjonalna obsługa,...