reklama sklepu z materacami

OLIZAROWICZ ARCHITEKCI - Choroszcz


OLIZAROWICZ ARCHITEKCI
Ul. Piaskowa 59c
16-070 Choroszcz
woj. podlaskie

tel.: +48 505 550 203
Słowa kluczowe: architekt, projektowanie wnętrz, aranżacja, projekty budowlane, domy nowoczesne, projektant,


Fascynuje nas zabawa formą, kształtem i geometrią w architekturze. Staramy się poszukiwać w projektowaniu unikatowych rozwiązań, szukać inspiracji w różnych sferach życia i otoczenia . Lubimy zaskakiwać klienta i samych siebie. We współpracy jesteśmy otwarci na sugestie i skomplikowane wymagania inwestora. Wyzwaniem jest dla nas każdy temat. W efekcie staramy się stworzyć atrakcyjny produkt w postaci projektu, który usatysfakcjonuje obie strony.
Zapraszamy do współpracy!


Podobne wizytówki

 • Witold Chodkiewicz

  Witold Chodkiewicz

  Usługi projektowe Białystok (podlaskie) 17/02/2015

  Wykonujemy projekty budowlane oraz adaptacje projektów typowych domów jednorodzinnych oraz obiektów usługowych i magazynowych. Pomagamy w uzyskaniu warunków zabudowy, pozwolenia na budowę oraz pozwolenia na użytkowanie. Zajmujemy się także zmianą spo...

 • Wajk FHU Jacek Szukiłowicz

  Wajk FHU Jacek Szukiłowicz

  Usługi projektowe Dowspuda (podlaskie) 17/02/2015

  Usługi: projektowe, sprzedaż i adaptacja gotowych projektów domów, projekty budowlane, nadzór budowlany, przegląd i prowadzenie obowiązków kierownika budowy, kompleksowa obsługa inwestycji budowlanej, przeglądy budynku.

 • Usługi Projektowe Antoni Sakowicz 16-100 Sokółka ul. Hugona Kołłątaja 15a

  Usługi Projektowe Antoni Sakowicz 16-100 Sokółka ul. Hugona Kołłątaja 15a

  Usługi projektowe Sokółka (podlaskie) 17/02/2015

  Specjalizujemy się w usługach projektowania, przygotowania i koordynacji procesu inwestycyjnego wszelkich obiektów budowlanych we wszystkich stadiach – od koncepcji poprzez projekt budowlany i wykonawczy aż po nadzór i kierowanie budową.