reklama sklepu z materacami

INSTAL-KACZMAREK Michał Kaczmarek - Bydgoszcz


INSTAL-KACZMAREK Michał Kaczmarek
Teodora Duracza 5/26
85-791 Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

tel.: 784228041


Jesteśmy zespołem projektantów z siedmioletnim doświadczeniem przy projektowaniu instalacji sanitarnych. Posiadamy uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.

Projektujemy wszystkie instalacje sanitarne, zarówno wewnętrzne instalacje wod-kan, gazowe, co, wentylacji mechanicznej i klimatyzacji, jak również instalacje zewnętrzne wod-kan i gazowe wraz z przyłączami, a także sieci gazowe.

W naszej ofercie znajdują się obiekty mieszkalne (jednorodzinne i wielorodzinne), obiekty użyteczności publicznej, obiekty gastronomiczne, obiekty przemysłowe, zakłady opieki zdrowotnej, obiekty szkolne oraz obiekty handlowe (także lokale najemców w centrach handlowych).

Gwarantujemy sumienne i pełne zaangażowania podejście do każdego projektu.


Podobne wizytówki

 • PROJEKTYKA Autorska Pracownia Projektowa Joanna Ratajczak

  PROJEKTYKA Autorska Pracownia Projektowa Joanna Ratajczak

  Usługi projektowe Białe Błota (kujawsko-pomorskie) 17/02/2016

  Autorska Pracownia Projektowa "PROJEKTYKA" oferuje: * projekty budowlane (indywidualne i gotowe) * inwentaryzacje, adaptacje projektów budowlanych * aranżację wnętrz, ogrodów * kosztorysy budowlane * certyfikaty i audyty energetyczne * usługi budowla...

 • M-Projekt Elżbieta Manelska

  M-Projekt Elżbieta Manelska

  Usługi projektowe Urszulewo (kujawsko-pomorskie) 23/02/2015

  Wykonujemy kompleksowe projekty architektoniczno – budowlane z uwzględnieniem uzbrojenia terenu, przyłącza wody, kanalizacji, gazu i energii elektrycznej oraz indywidualne projekty zjazdu na działkę z dróg publicznych.

 • Hvac Project Kazimierz Żarski

  Hvac Project Kazimierz Żarski

  Usługi projektowe Śliwiczki (kujawsko-pomorskie) 23/02/2015

  Zapraszamy do współpracy z naszym doświadczonym zespołem projektantów. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Gwarantujemy solidne wykonanie, profesjonalna obsługa, fachowa pomoc.