reklama sklepu z materacami

Santiago Design - Toruń


Santiago Design
Ul. Gen. Kniaziewicza Karola 125a
87-100 Toruń
woj. kujawsko-pomorskie

tel.: 501283686
Słowa kluczowe: projektowanie wnętrz, aranżacja wnętrz


Specjalizuję się w projektowaniu i aranżacji wnętrz mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Oferuję nietuzinkowe rozwiązania dla odważnych oraz eleganckie i tradycyjne wzory dla osób ceniących klasyczny styl. Uważam, że podstawą współpracy jest zaufanie, szacunek i dialog. Dlatego w moich propozycjach uwzględniam indywidualne potrzeby i oczekiwania Inwestorów, kreując wnętrza uwzględniające styl życia, temperament i jednostkowe cechy osobowości.


Podobne wizytówki

 • Arsplan Grzegorz Rosa

  Arsplan Grzegorz Rosa

  Usługi projektowe Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie) 17/11/2018

  Arsplan jest pracownią projektową oferującą kompleksowe usługi w zakresie projektowania architektonicznego i urbanistycznego. Wykonujemy pełnobranżowe projekty budynków mieszkalnych, usługowych, biurowych, użyteczności publicznej i produkcyjnych.

 • Proj-Bud. Marek Sobek

  Proj-Bud. Marek Sobek

  Usługi projektowe Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie) 19/10/2018

  Projektowanie wszelkich budynków w technice 3D Pełnienie obowiązków kierownika budowy Nadzór inwestorski Opinię technicze

 • Loft Studio Architekci

  Loft Studio Architekci

  Usługi projektowe Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie) 02/03/2018

  Oferujemy kompleksowe dokumentacje techniczne wielobranżowe, w zakres których wchodzą m.in.: architektura, konstrukcja, instalacje sanitarne, instalacje elektryczne, teletechniczne, itd.