ASAS design - Włoszczowa


ASAS design
Ul. Partyzatów, 155A
29-100 Włoszczowa
woj. świętokrzyskie


ASAS design to nowoczesna i prężnie rozwijająca się pracownia projektowa, dzięki której moja pasja przerodziła się w pracę, dając mi wiele przyjemności i satysfakcji. Każdy klient jest dla mnie wyjątkowy i do każdego podchodzę indywidualnie. Nie narzucam swojego stylu, skupiam się głównie na oczekiwaniach inwestora. Dzięki temu każdy projekt jest skrojony na miarę, a wnętrze zyskuje indywidualny charakter. Staram się zawsze podążać za nowoczesnymi trendami, na bieżąco śledząc nowości, dlatego w moich projektach zawsze wykorzystuję najmodniejsze i najlepsze dostępne rozwiązania. Zawsze dbam o to by moje projekty były ponadczasowe i wykonane z największą dbałością o szczegóły. W miarę potrzeb inwestora, odnawiam również istniejące już we wnętrzu elementy, tworząc tym samym niepowtarzalny charakter i oszczędzając fundusze na inne dodatki. Bo w pięknym wnętrzu nie wszystko musi być nowe i nie musi kosztować fortunę! Często sama tworzę również dodatki dzięki czemu każda przestrzeń jest wyjątkowa i zaskakująca. Dzięki wizualizacji 3D klienci mogą zobaczyć i poczuć klimat wnętrza, zanim jeszcze będzie gotowe i zmienić coś, jeszcze przed przystąpieniem do realizacji. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w branży i współpracy z wieloma firmami jestem w stanie wynegocjować dla mojego klienta najlepsze ceny na rynku. Dzięki temu moi klienci są zawsze zadowoleni a ja mam dużą satysfakcję z mojej pracy. Projektuję nie tylko dla klientów indywidualnych, lecz również dla firm. Dzięki mojej pomocy i bezcennym wskazówkom, moi klienci unikają wielu błędów popełnianych podczas remontu, a wnętrze zyskuje zawsze niepowtarzalny i ponadczasowy wizerunek.

Szczegółowa oferta dostępna na stronie:
http://www.asasdesign.pl

[email protected]
730 – 888 – 732

GODZINY PRACY:
od poniedziałku do piątku
od 9:00 do 18:00
Zapraszam do współpracy
Agnieszka Struska


Podobne wizytówki

 • Ps Studio Projektowanie Wnętrz Pochwała Suchanek

  Ps Studio Projektowanie Wnętrz Pochwała Suchanek

  Projektowanie wnętrz i ogrodów Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie) 20/02/2015

  Pracownia Projektowania Wnętrz. Projekty: domów jednorodzinnych, rezydencji, ogrodów, wnętrz mieszkalnych i usługowych. Solidne wykonanie wizualizacji 2D i 3D, profesjonalna obsługa, fachowa pomoc.

 • K & K Projekt Architektura Wnętrz Monika Kasprowicz

  K & K Projekt Architektura Wnętrz Monika Kasprowicz

  Projektowanie wnętrz i ogrodów Daleszyce (świętokrzyskie) 20/02/2015

  Oferujemy kompleksową obsługę projektową inwestycji wraz z niezbędnymi uzgodnieniami formalnymi i prawnymi. W dorobku projektantów znajdują się obiekty mieszkalne, projekty wnętrz, projekty witraży oraz projekty parków i ogrodów.

 • Marpol Projektowanie i Wyposażenie Wnętrz S.C. Marek Góra Jadwiga Góra

  Marpol Projektowanie i Wyposażenie Wnętrz S.C. Marek Góra Jadwiga Góra

  Projektowanie wnętrz i ogrodów Kielce (świętokrzyskie) 20/02/2015

  Zakres działalności firmy: indywidualne projektowanie wnętrz domów, mieszkań i biur, ogrodów, projektowanie kuchni i łazienek, sypialni, pokoi dziecięcych, projektowanie kominków.