ASAS design Projektowanie wnętrz - Włoszczowa


ASAS design Projektowanie wnętrz
Partyzantów 155A
29-100 Włoszczowa
woj. świętokrzyskie

tel.: 730 888 732


ASAS design to nowoczesna pracownia projektowa, dzięki której moja pasja przerodziła się w pracę. Każdy klient jest dla mnie wyjątkowy i do każdego podchodzę indywidualnie. Nie narzucam swojego stylu, skupiam się głównie na oczekiwaniach inwestora. Dzięki temu każdy projekt jest skrojony na miarę, a wnętrze zyskuje indywidualny charakter. Staram się zawsze podążać za nowoczesnymi trendami, dlatego w moich projektach zawsze wykorzystuję najmodniejsze i najlepsze dostępne rozwiązania. Projektuję nie tylko dla klientów indywidualnych, lecz również dla firm. Dzięki mojej pomocy i bezcennym wskazówkom, moi klienci unikają wielu błędów popełnianych podczas remontu, a wnętrze zyskuje zawsze niepowtarzalny i ponadczasowy wizerunek.

GODZINY PRACY:
od poniedziałku do piątku
od 9:00 do 18:00


Podobne wizytówki

 • ASAS design

  ASAS design

  Projektowanie wnętrz i ogrodów Włoszczowa (świętokrzyskie) 28/11/2021

  ASAS design to nowoczesna i prężnie rozwijająca się pracownia projektowa, dzięki której moja pasja przerodziła się w pracę, dając mi wiele przyjemności i satysfakcji. Każdy klient jest dla mnie wyjątkowy i do każdego podchodzę indywidualnie. Nie narz...

 • Ps Studio Projektowanie Wnętrz Pochwała Suchanek

  Ps Studio Projektowanie Wnętrz Pochwała Suchanek

  Projektowanie wnętrz i ogrodów Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie) 20/02/2015

  Pracownia Projektowania Wnętrz. Projekty: domów jednorodzinnych, rezydencji, ogrodów, wnętrz mieszkalnych i usługowych. Solidne wykonanie wizualizacji 2D i 3D, profesjonalna obsługa, fachowa pomoc.

 • K & K Projekt Architektura Wnętrz Monika Kasprowicz

  K & K Projekt Architektura Wnętrz Monika Kasprowicz

  Projektowanie wnętrz i ogrodów Daleszyce (świętokrzyskie) 20/02/2015

  Oferujemy kompleksową obsługę projektową inwestycji wraz z niezbędnymi uzgodnieniami formalnymi i prawnymi. W dorobku projektantów znajdują się obiekty mieszkalne, projekty wnętrz, projekty witraży oraz projekty parków i ogrodów.