reklama sklepu z materacami

Archibaltic Bartosz Krawiec - Szczecin


Archibaltic Bartosz Krawiec
Hrubieszwoska 55/4
71-047 Szczecin
woj. zachodniopomorskie

tel.: 691404102
Szerokość geograficzna: 53.42666
Długość geograficzna: 14.48174599999993
Słowa kluczowe: architekt, szczeci, projekty domów, projektowanie hoteli, projektant


Działamy jako zdecentralizowana grupa projektowa, przy pomocy nowoczesnych środków komunikacji i wymiany danych. Tworzymy siatkę wysoko wyspecjalizowanych projektantów branżowych. W miarę potrzeb, konsolidujemy się, tworząc wieloosobowy zespół projektowy obsługujący duże inwestycje. Mając do dyspozycji kilku projektantów z jednej branży, przeprowadzamy wewnętrzny konkurs ofert. Dzięki temu, zapewniamy optymalny koszt i czas realizacji projektu.


Podobne wizytówki

 • Kamila Nowak

  Kamila Nowak

  Usługi projektowe Szczecin (zachodniopomorskie) 20/12/2016

  Architektura bez ograniczeń. Małe i duże obiekty. Komercyjne, przemysłowe, użytkowe. Wnętrza i elewacje. Kompleksowa i terminowa obsługa. Drogo, ale dobrze.

 • Struktura Projekt

  Struktura Projekt

  Usługi projektowe Szczecin (zachodniopomorskie) 18/10/2016

  Struktura Projekt jest autorską pracownią, specjalizującą się w projektowaniu architektury oraz konstrukcji budowlanych i inżynierskich. Na życzenie Inwestora zdobywamy niezbędną dokumentację, potrzebną do uzyskania pozwolenia na budowę. Zajmujemy si...

 • D&K Architekci

  D&K Architekci

  Usługi projektowe Stargard (zachodniopomorskie) 13/07/2016

  Projekty wnętrz, projekty budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, hal produkcyjnych i magazynowych, biur i pensjonatów.