reklama sklepu z materacami

Archibaltic Architekci - Szczecin


Archibaltic Architekci
Hrubieszowska 55/4
71-047 Szczecin
woj. zachodniopomorskie

tel.: 691 404 102


Archibaltic Architekci z siedzibą w Szczecinie to firma projektowa, która oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania budynków i wnętrz, głównie w sektorze hotelowym i rekreacyjnym. Oferujemy pełnobranżowe projekty budowlane i wykonawcze, od programowania inwestycji, przez uzyskiwanie niezbędnych dokumentów i pozwoleń, po projekty wnętrz i nadzór nad budową. Firma zapewnia również pomoc w wyborze najlepszego wykonawcy, optymalizację kosztów budowy i eksploatacji, a także przygotowanie budynku i dokumentów do odbiorów.
Archibaltic Architekci projektuje domy jednorodzinne, domy wielorodzinne, budynki bliźniacze, zabudowę szeregową, hale namiotowe, hale produkcyjne, hale magazynowe, budynki socjalno-biurowe, ośrodki wczasowe, hotele, motele, pensjonaty, strefy SPA i odnowy biologicznej, budynki i lokale gastronomiczne, handlowe, usługowe itp. Firma dba o to, aby każdy projekt był nowoczesny, estetyczny i dostosowany do charakteru i funkcji obiektu.


Podobne wizytówki

 • Puzzle Pracownia Projektowa Anna Dąbrowska

  Puzzle Pracownia Projektowa Anna Dąbrowska

  Usługi projektowe Szczecin (zachodniopomorskie) 27/02/2022

  Puzzle Pracownia Projektowa to nowoczesne biuro architektoniczne którego specjalizacją jest wykonywanie koncepcji projektowych z wizualizacjami oraz pełno branżowych projektów budowlanych. Działamy w branży architektonicznej od 2011 roku. Projektowan...

 • ARCHITEKT DOROTA ZAJĄCZKOWSKA

  ARCHITEKT DOROTA ZAJĄCZKOWSKA

  Usługi projektowe Szczecin (zachodniopomorskie) 13/02/2022

  Oferuję usługi projektowe : wielobranżowe projekty budowlane, doradztwo inwestycyjne oraz projekty wnętrz. Zapraszam do kontaktu telefonicznego: tel. 605 339 121 ; lub mailowego [email protected].

 • EL-MAST Biuro Projektów

  EL-MAST Biuro Projektów

  Usługi projektowe Koszalin (zachodniopomorskie) 03/11/2021

  Witam poszukujących solidnej firmy działającej w branży energo-elektrotechnicznej! Dobrze trafiłeś. Jesteśmy firmą z ponad 20 doświadczeniem (choć początek działalności firmy datuje się na styczeń 2017) to już pracownicy naszej firmy są długoletnimi ...