reklama sklepu z materacami

TRK System - stoiska targowe i handlowe - Warszawa


TRK System - stoiska targowe i handlowe
Lucerny 3/11
04-687 Warszawa
woj. mazowieckie


Od 1993 roku nasza firma specjalizuje się w kreowaniu stoisk targowych. Nasza pasja do projektowania jest widoczna w każdym szczególe, dlatego oferujemy szeroki zakres usług, obejmujący projektowanie stoisk targowych, handlowych, reklamowych, wystawienniczych oraz konferencyjnych.

Jednak to nie wszystko! Nasza kreatywność sięga dalej, i z pasją podchodzimy również do projektowania barów, restauracji i kawiarni. Naszym celem jest stworzenie miejsc, które nie tylko przyciągają uwagę, ale również zachęcają do spędzania w nich czasu.

Nasza wieloletnia praktyka w branży projektowania przestrzeni sprawi, że twoja przestrzeń nabierze unikalnego charakteru. Dzięki naszym projektom wnętrz ożywią, nabiorą osobistego wyrazu i staną się miejscami, o których marzyłeś.

Zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług. Razem sprawimy, że Twoja przestrzeń stanie się wyjątkowa i niezapomniana. Skontaktuj się z nami, a razem rozpoczniemy projektowanie Twojej przyszłej niepowtarzalnej przestrzeni.


Podobne wizytówki

 • Projekty Instalacji Elektrycznych i Teletechnicznych - PCM Paweł Czarnecki

  Projekty Instalacji Elektrycznych i Teletechnicznych - PCM Paweł Czarnecki

  Usługi projektowe Warszawa (mazowieckie) 11/09/2023

  Wykonujemy usługi w zakresie: - Projektowania instalacji elektrycznych i telekomunikacyjnych, - Inspektora Nadzoru Inwestorskiego w zakresie instalacji elektrycznych, -Kierownika Robót Elektrycznych. Więcej informacji na stronie www.pcm.waw.pl Zapras...

 • eQ-PROJEKT Pracownia Architektoniczna Zofia Grodzka

  eQ-PROJEKT Pracownia Architektoniczna Zofia Grodzka

  Usługi projektowe Bramki (mazowieckie) 14/07/2023

  Projektowanie architektury - projekty indywidualne i adaptacje projektów gotowych

 • Architectural Buildings Management

  Architectural Buildings Management

  Usługi projektowe Góra Kalwaria (mazowieckie) 06/04/2023

  Zakres naszej działalności obejmuje wszystkie dziedziny budownictwa kompleksową działalnością projektową i nadzorczą począwszy od projektów budownictwa mieszkaniowego, obiektów biurowych oraz handlowych a ostatnio Stacji hodowli roślin poprzez eksklu...