Tydzień z Archicadem 25 w Multibim

Tydzień z Archicadem 25 to już kolejne wydarzenie organizowane przez markę Multibim, dedykowane szeroko rozumianej branży architektonicznej, mające na celu pogłębienie wiedzy nt. praktycznego zastosowania oprogramowania Archicad oraz współpracy międzybranżowej.

Tydzień z oprogramowaniem dla architektów Archicad 25

Multibim to oficjalny, ogólnopolski dostawca oprogramowania Archicad w Polsce, a także programów takich jak Bimsync, BIMcollab czy Solibri. Cyklicznie organizuje wydarzenia o charakterze szkoleniowym z zakresu openBIM, a także warsztatowym nt. praktycznego zastosowania Archicada.

Najbliższe wydarzenie Multibim o nazwie „Tydzień z Archicadem 25” odbędzie się w dniach 21-24 września 2021 online o godz. 15.00.

Część techniczna będzie prowadzona przez ekspertów, praktyków i certyfikowanych BIM Menagerów. Ponadto na specjalne zaproszenie do prelegentów dołączą również inżynierowie konstrukcji i projektanci instalacji.

Cały cykl będzie podzielony na cztery tematyczne dni dedykowane zagadnieniom dotyczącym projektowania konstrukcji, instalacji, a także wizualizacji.

Dzień 1
21 września – Współpraca z projektantami konstrukcji

Podczas pierwszego dnia omówione zostaną nowości związane z obsługą modelu analitycznego konstrukcji w Archicadzie. Praktycy i eksperci pokażą również w jaki sposób może to ułatwić komunikację pomiędzy architektami projektującymi w Archicadzie i konstruktorami dokonującymi analiz konstrukcji w oprogramowaniu 3D.

Dzień 2
22 września - Współpraca z projektantami instalacji pracującymi w oprogramowaniu BIM

W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną w formie warsztatu dobre praktyki współpracy międzybranżowej pomiędzy architektami pracującymi w środowisku Archicada i projektantami instalacji używającymi programu Revit.

Dzień 3
23 września - Projektowanie i wizualizacja

Trzeci dzień poświęcony będzie nowościom w Archicadzie 25 związanym z ergonomią pracy, modelowaniem, wizualizacją, a także szeroko rozumianym projektowaniem.

Dzień 4
24 września - Nowe produkty i usługi Multibim

W ostatnim dniu zespół Multibim zaprezentuje nowe produkty i usługi, a także pokaże jak wykorzystać dodatek Multibim SUN do analizy nasłonecznienia okien.

Udział w wydarzeniu live jest dostępny i darmowy dla wszystkich. Wystarczy kliknąć w link i zarejestrować się: https://info.multibim.pl/tydzien-z-archicadem-25-w-multibim

harmonogram wydarzenia tydzień z Archicadem 25