reklama sklepu z materacamiJak zadbać o porządek na budowie

Odkurzacz przemysłowy jest maszyną przeznaczoną do ogólnego sprzątania między innymi na budowie. Często w tym przypadku wykorzystuje się odkurzacz budowlany bezworkowy. W tym artykule postaramy się zwrócić uwagę na to, jak zadbać o porządek na budowie poprzez dobór odpowiedniego odkurzacza. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tekstem.

gładzenie betonu

Odkurzacz budowlany bezworkowy — jak wybrać?

W trakcie doboru idealnego odkurzacza budowlanego bezworkowego powinieneś wziąć pod uwagę między innymi moc ssania. Profesjonalne urządzenie nie powinno mieć mniejszej mocy niż 200 mbar. Ponadto spore znaczenie ma system filtracji. Dla przykładu jeśli chodzi o pyły klasy L, filtr może przepuszczać jedynie 1%. Powinieneś zwrócić uwagę także na pojemność zbiornika na zanieczyszczenia. Oczywiście im jest on większy, tym wygodniejsza będzie Twoja praca. Nie będzie bowiem potrzeby ciągłego opróżniania odkurzacza.

W kwestii komfortu użytkowania odkurzacza budowlanego bezworkowego kluczowa jest również długość kabla zasilającego, a także rur ssących. To właśnie od tych parametrów zależy bowiem efektywność pracy urządzenia. Wysokiej klasy odkurzacz budowlany bezworkowy powinien również mieć solidną i odporną konstrukcję. Dzięki temu daje Ci możliwość wykorzystania w nawet najtrudniejszych warunkach i jednocześnie gwarantuje, że posłuży Ci przez co najmniej kilka lat.

 

Poszczególne odkurzacze budowlane bezworkowe różnią się od siebie między innymi:

  • - mocą pobierania,
  • - zasilaniem,
  • - maksymalnym przepływem powietrza,
  • - objętością,
  • - pojemnością zbiornika,
  • - masą,
  • - wysokością

oraz oczywiście marką. Bardzo często najbardziej polecany sprzęt sygnowany jest logiem DeWALT. W dobrych sklepach z elektronarzędziami dostępne są jednak odkurzacze także od innych godnych uwagi producentów. 

Odkurzacz budowlany bezworkowy — jaki sklep wybrać?

Jednym z godnych polecenia miejsc, w którym bez problemu możesz zaopatrzyć się w odkurzacz budowlany bezworkowy, jest sklep ANB. U polecanego przez nas dystrybutora masz gwarancję, że produkty sygnowane są logiem wyłącznie uznanych w branży budowlanej marek. Tym sposobem nie musisz martwić się o kwestie związane z efektywnością sprzątania, a także z wygodą użytkowania maszyny.

Ponadto pamiętaj, że jeśli liczy się dla Ciebie porządek na budowie, zależy Ci zapewne na urządzeniach o mocnych parametrach. Na to również możesz liczyć w sklepie ANB. Kolejnym powodem, dla którego warto zaufać temu dystrybutorowi, jest możliwość skorzystania z profesjonalnego wsparcia doradców. W sytuacji zatem, gdybyś miał pytania dotyczące asortymentu, możesz się z nimi skontaktować i otrzymać fachowe wsparcie.

Podsumowując, aby porządek na budowie został zachowany, konieczne jest wykorzystanie solidnego odkurzacza budowlanego bezworkowego. W trakcie podejmowania decyzji zakupowej powinieneś zwrócić uwagę zarówno na wydajność urządzenia, jak i na aspekty związane na przykład z pojemnością zbiornika, masą, a także rodzajem zasilania. Spore znaczenie ma również renoma producenta. W sytuacji, gdy chcesz mieć pewność, że kupujesz wysokiej klasy sprzęt, musisz zdecydować się na ofertę sprawdzonego sklepu internetowego. Powodzenia!