reklama sklepu z materacamiCo wchodzi w skład obsługi kadrowo-płacowej małego przedsiębiorstwa?

Z obsługą kadrowo-płacową ma do czynienia każdy przedsiębiorca, który zatrudnia w swojej firmie pracowników. Polega ona m.in. na prowadzeniu dokumentacji kadrowej, czy sporządzaniu dokumentacji płacowej. Z tego artykułu dowiesz się:

  • jakie czynności realizowane są w ramach obsługi kadrowo-płacowej,
  • dlaczego warto powierzyć obsługę kadrowo-płacową biurze rachunkowemu ASSET?

 praca przed komputerem

Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?

Zadania, które realizowane są w ramach obsługi kadrowo-płacowej to przykładowo:

  • - sporządzanie list płac,
  • - sporządzanie umów cywilno-prawnych,
  • - prowadzenie ewidencji danych osobowych pracowników,
  • - przygotowywanie deklaracji,
  • - przygotowywanie dokumentów do ZUS, US, GUS, PFRON,
  • - doradztwo kadrowe,
  • - przygotowywanie zaświadczeń o zarobkach,
  • - wykonywanie całorocznego obliczenia podatku od wynagrodzeń. 

 

Obsługa kadrowo-płacowa obejmuje oczywiście jeszcze więcej czynności. Chcesz dowiedzieć się więcej na jej temat? Zajrzyj na naszą stronę → www.biurorachunkowe-asset.pl. Akurat tak się składa, że oferujemy usługę obsługa kadrowo-płacowa. Realizowana jest ona przez najlepszych specjalistów w dziedzinie rachunkowości! Gwarantujemy profesjonalizm i bezpieczeństwo. 

Obsługa kadrowo-płacowa – usługa świadczona przez Biuro Rachunkowe Asset

Jednym z powodów, dla których naprawdę warto skorzystać z pomocy profesjonalnego biura rachunkowego, jeśli chodzi o obsługę kadrowo-płacową, jest to, że możesz zaoszczędzić sporo czasu! Obsługa kadrowo-płacowa wymaga tego, aby systematycznie prowadzić dokumentację. Istotne też jest to, aby rozliczenia były dokonywane na czas! Sprawy pracownicze muszą być pod kontrolą. To zadanie właściciela firmy. Dlatego też najlepszym wyjściem jest skorzystanie z usług biura rachunkowego. Wszystkie zadania, związane z obsługą kadrowo-płacową, które muszą być zrobione będą powierzone najlepszym specjalistom.

Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa? Przede wszystkim na tym, aby w terminie składać wszystkie deklaracje. Każda umowa, rozliczenie, świadectwo i zaświadczenie powinny być prawidłowe przygotowane. Biuro Rachunkowe Asset oferuje najwyższą jakość usług! Dzięki naszym specjalistom nie powstaną żadne nieprawidłowości. Możesz nam zaufać!

Obsługa kadrowo-płacowa – podsumowanie

Powierzenie spraw związanych z obsługą kadrowo-płacową biurze rachunkowemu to same korzyści. Przede wszystkim pozytywnie wpłynie to na rozwój firmy. Będziesz spać spokojnie, ponieważ będziesz mieć pewność, że obsługa kadrowo-płacowa jest prowadzona prawidłowo. Zapraszamy do współpracy z nami. Jeśli potrzebujesz wsparcia księgowego, już teraz skontaktuj się z naszą firmą! Możesz to zrobić, dzwoniąc na numer +48 789 756 155 lub pisząc e-mail na adres [email protected]. Nasz doradca udzieli Ci fachowych porad. Jesteśmy elastyczni. Zaproponujemy Ci rozwiązanie, które będzie najkorzystniejsze dla Twojej firmy. Oferujemy indywidualne podejście do każdego Klienta.

Zapraszamy do współpracy!