reklama sklepu z materacami

INTUS DSGN - Katowice


INTUS DSGN
Kopernika
Katowice Katowice
woj. śląskie

tel.: 693530590
Szerokość geograficzna: 50.252705899999995
Długość geograficzna: 19.0237943
Słowa kluczowe: aranżacja wnętrz, architektura wnętrz, projektowanie wnętrz, kuchnia, łazienka, elewacje


W 2007 roku, na bazie kilkuletnich doświadczeń, zdecydowaliśmy się rozpocząć własną działalność projektową.

Tworzymy głównie projekty wnętrz prywatnych i usługowych, a także identyfikacji wizualniej firm.

Współpracujemy z firmami realizującymi projekty z branży eventowej, ekspozycji muzealnych, zabudów scenograficznych, scenografii teatralnej i scenograficznych przestrzeni dziecięcych, a także szerokopojętym projektowaniem przestrzeni wystawienniczej i stoisk firmowych.

Ze swoimi pomysłami wychodzimy także na zewnątrz, w przestrzenie publiczne i miejskie, tworząc elementy małej architektury i drobne koncepcje urbanistyczne.

W swoich kreatywnych działaniach wykorzystujemy bardzo duże doświadczenie w analizie każdego nowego zlecenia. Realizujemy się w różnych projektach i różnorodnych branżach, bo znajomość głównie jednej konkretnej branży nie wnosi żadnej wartości dodanej, a biorąc pod uwagę fakt, że rutyna zabija, potrafi być wręcz szkodliwe. Planujemy więc nieustannie poszerzać ofertę projektową o kolejne usługi i rozwijać swoje umiejętności w nowych działaniach projektowych.


Podobne wizytówki

 • Vizual Form

  Vizual Form

  Projektowanie wnętrz i ogrodów Chorzów (śląskie) 26/08/2017

  Biuro projektowe Vizual Form z Katowic oferuje holistyczne usługi z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz. Zespół doświadczonych architektów i projektantów wnętrz tworzy projekty, zajmuje się ich realizacją i nadzorem wykonania, a także doradza w ...

 • Arango - Projektowanie i Stylizacja wnętrz

  Arango - Projektowanie i Stylizacja wnętrz

  Projektowanie wnętrz i ogrodów Bielsko- Biała (śląskie) 06/09/2016

  Projekty i aranżacja wnętrz na terenie Bielska- Białej i okolic. Każdy projekt to indywidualne rozwiązanie, każde rozwiązanie z profesjonalnym podejściem.

 • Zielone Design Wioletta Barnaś

  Zielone Design Wioletta Barnaś

  Projektowanie wnętrz i ogrodów Gliwice (śląskie) 10/08/2015

  Zielone Design to studio projektowe oparte na doskonałości projektu ,dbające o detale, bazujące na solidnej wiedzy o cechach i właściwościach roślin, wykorzystujące modernistyczne elementy małej architektury w aranżacji "zielonej" przestrzeni. Studio...