reklama sklepu z materacami

Dpz Cieślik Dorota Cieślik - Strzałków


Dpz Cieślik Dorota Cieślik
Ul. Kolberga 2
97-500 Strzałków
woj. łódzkie

Szerokość geograficzna: 51.04838
Długość geograficzna: 19.49122
Słowa kluczowe: Usługi projektowe, Strzałków, Dpz Cieślik Dorota Cieślik


Wykonujemy projekty budowlane oraz adaptacje projektów typowych domów jednorodzinnych oraz obiektów usługowych i magazynowych. Pomagamy w uzyskaniu warunków zabudowy, pozwolenia na budowę oraz pozwolenia na użytkowanie. Zajmujemy się także zmianą sposobów użytkowania obiektów oraz odstępstwami od warunków technicznych.


Podobne wizytówki

 • Jr Projekt Jerzy Różycki

  Jr Projekt Jerzy Różycki

  Usługi projektowe Łódź (łódzkie) 23/02/2015

  Usługi: projektowe, sprzedaż i adaptacja gotowych projektów domów, projekty budowlane, nadzór budowlany, przegląd i prowadzenie obowiązków kierownika budowy, kompleksowa obsługa inwestycji budowlanej, przeglądy budynku.

 • DCE Justyna Klepacka

  DCE Justyna Klepacka

  Usługi projektowe Łódź (łódzkie) 23/02/2015

  Od wielu lat wspieramy inwestorów na etapie planowania budowy budynków o różnorodnym przeznaczeniu, oraz ich zagospodarowywania. Opracowujemy profesjonalne projekty technologiczne i budowlane. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie współpracy bez wzglę...

 • Kneblewski Maciej Biuro Architektoniczne

  Kneblewski Maciej Biuro Architektoniczne

  Usługi projektowe Łódź (łódzkie) 23/02/2015

  Zapraszamy do współpracy z naszym doświadczonym zespołem projektantów. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Gwarantujemy solidne wykonanie, profesjonalna obsługa, fachowa pomoc.