reklama sklepu z materacami

CZ pracownia architektoniczna sp. z o.o. - Wałbrzych


CZ pracownia architektoniczna sp. z o.o.
Ogrodowa 19
58-306 Wałbrzych
woj. dolnośląskie


Jesteśmy pracownią architektoniczną zrzeszającą architektów, konstruktorów, projektantów instalacji sanitarnych, elektrycznych, rzeczoznawców oraz pozostałych uczestników procesu budowlanego, których głównym celem jest realizacja prac projektowych o najwyższej jakości. Naszą misją jest tworzenie wspólnie z inwestorem kreatywnych, ponadczasowych projektów, z jednoczesnym poszanowaniem charakteru i historii miejsca.

Jako właściciel biura, zdobywałem doświadczenie w renomowanej pracowni projektowej Kuryłowicz&Associatess z siedzibą we Wrocławiu i Warszawie, która jest autorem jednych z najlepszych projektów w Polsce. Następnie doskonaliłem swoje umiejętności w lokalnych biurach architektonicznych. Dzięki uzyskanym kompetencjom, kierowana przeze mnie pracownia jest w stanie sprostać potrzebom przedsiębiorstw z różnych branż jak i klientów indywidualnych. Wszystkie nasze projekty są tworzone w technologii BIM.

tel: 573 240 925
http://www.czpa.pl
mail: [email protected]

mgr inż. arch. Kornel Czajkowski
nr uprawnień 94/DSOKK/2021


Podobne wizytówki

 • Zazieleń To Klaudia Karpowicz

  Zazieleń To Klaudia Karpowicz

  Usługi projektowe Wrocław (dolnośląskie) 07/06/2022

  Firma zajmuję się projektowaniem ogrodów, tarasów, balkonów, dachów- jednym słowem zielonej przestrzeni. Po zaakceptowaniu projektu, możemy również nadzorować jego realizację oraz pielęgnować rośliny.

 • Projektowanie wnętrz My home

  Projektowanie wnętrz My home

  Usługi projektowe Głogów (dolnośląskie) 22/03/2022

  Ubieranie wnętrz to nasza pasja. Stwórz z Nami swój wymarzony raj na ziemi. Zapraszamy do współpracy.

 • SRDK Architekci Studio Śródka

  SRDK Architekci Studio Śródka

  Usługi projektowe Wrocław (dolnośląskie) 03/09/2021

  SRDK Architekci Studio Śródka to autorska pracownia projektowa działająca nieprzerwanie od 1986 r. Na jej sukces składają się zespołowe działania architektów, inżynierów, technologów, projektantów instalacji sanitarnych, projektantów wnętrz i planist...