reklama sklepu z materacami

CAD Projekt K&A Sp. z o.o. - Poznań


CAD Projekt K&A Sp. z o.o.
Ul. Rubież 46, Poznań
61-612 Poznań
woj. wielkopolskie

tel.: 616623883
Słowa kluczowe: cad projekt, projektowanie wnętrz, CAD Projekt K&A, CAD Kuchnie, obserVeR, CAD Rozkrój, CAD Decor PRO,


AD Projekt K&A to firma z Poznania, tworząca autorskie oprogramowanie w środowisku CAD, przeznaczone do projektowania wnętrz. Specjalizujemy się w programach do kompleksowego projektowania wnętrz domowych i komercyjnych, a także w programach do projektowania kuchni i łazienek.

Klientom CAD Projekt K&A zapewniamy również wsparcie techniczne i serwis naszego oprogramowania oraz szkolenia. Oferujemy przede wszystkim poniższe programy, moduły dodatkowe kompatybilne z programami oraz darmowy program do przestrzennego projektowania dowolnych pomieszczeń on-line Power NET+. W programach CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie istnieje możliwość pracy na uniwersalnych bazach danych udostępnianych przez CAD Projekt K&A, na indywidualnej bazie modeli 3D, z możliwością samodzielnego uzupełniania tej bazy przez użytkownika za pomocą Konwertera 3D lub na bazach producentów stworzonych przy współpracy z naszymi partnerami, konkretnymi producentami mebli, płytek, farb, sprzętu AGD, oświetlenia i wielu innych produktów.


Podobne wizytówki

 • WRO_59 - showroom, projektowanie wnętrz

  WRO_59 - showroom, projektowanie wnętrz

  Usługi projektowe Kalisz (wielkopolskie) 08/08/2018

  WRO_59 to showroom ceniący się nienaganną stylistyką, ciekawym designem z wykorzystaniem doskonałej jakości mebli. Trzyosobowy zespół jest w pełni gotowy na realizację Państwa najbardziej wymagających zadań projektowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycj...

 • ALZAR STUDIO sp. z o.o.

  ALZAR STUDIO sp. z o.o.

  Usługi projektowe Piła (wielkopolskie) 30/01/2018

  Firma zajmuje się projektowaniem wszelkich budynków i budowli. Specjalizuje się w budownictwie mieszkalnym jednorodzinnym. Posiadamy doświadczony zespół projektantów wszystkich branż łącznie z geodetami i geologami. Firma prócz wykonywania projektów ...

 • ARZOS Artur Worsztynowicz

  ARZOS Artur Worsztynowicz

  Usługi projektowe Raszków (wielkopolskie) 11/08/2017

  Instalacje elektryczne, Instalacje teletechniczne, Instalacje FTTH, SSP, Projekty sieci telekomunikacyjnych (nowe inwestycje , przyłącza do budynków), - doradztwo, organizacja procesu budowy, kosztorysy, wyceny.