reklama sklepu z materacami

Bimsmart Pracowania architektury i skanowania laserowego 3D - Kraków


Bimsmart Pracowania architektury i skanowania laserowego 3D
Ul. Dobrego Pasterza 122b/5
31-416 Kraków
woj. małopolskie


1. Wykonujemy skaning laserowy budynków, zabytków, pomieszczeń. Realizujemy inwentaryzacje budowlane, ortofotoplany, modele 3D BIM lub dokumentację 2D CAD na bazie chmur punktów.

2. Specjalizujemy się w obróbce chmur punktów m.in. do Revit czy Archicad. Opracowujemy szczegółowe modele 3D w wybranym przez Ciebie poziomie szczegółowości LOD.

3. Usługi architektoniczne - indywidualny projekt domu
Indywidualny projekt domu będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, Jeżeli obejrzałeś tysiące gotowych projektów domów i żaden nie pasuje do Twojej działki i potrzeb.
Działka posiada wjazd od południa.
Potrzebujesz dodatkowe miejsce do pracy.
Działka jest pochyła, na skarpie, dużym spadku.
Szukasz nietypowych, ekskluzywnych rozwiązań.
Chciałbyś od razu zadbać o funkcjonalny projekt wnętrz.
Chcesz przebudować swój istniejący dom.
W Bimsmart do naszych projektów podchodzimy w sposób elastyczny i kreatywny, dzięki czemu ciekawy design możemy połączyć z praktycznymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Szczegółowo szacujemy oraz kontrolujemy koszty związane z realizacją projektu. Pozwala na to wdrożona w naszej pracowni technologia projektowania BIM. Naszym klientom zapewniamy kompleksową opiekę, która obejmuje wszystkie etapy projektowania, począwszy od badań geotechnicznych, inwentaryzacji architektonicznej 3D wykonywanej przy pomocy skanera laserowego 3D, ekspertyz, poprzez projekty zagospodarowania terenu, architektoniczno-budowlane i wykonawcze indywidualnego projektu domu.

4.Projektowanie wnętrz
Nie masz pomysłu na urządzenie swojego wnętrza? Niezależnie czy jest to dom, mieszkanie, lokal gastronomiczny czy biuro – my zajmiemy się kompleksowym projektem jego wnętrza. Wnętrze jest nieodłącznym elementem budynku, dlatego zlecając nam projekt budowlany chętnie wykonamy dla Ciebie również projekt wnętrz tego budynku.


Podobne wizytówki

 • Audyty Energetyczne 667493139 biuro.dromokon@gmail.com

  Audyty Energetyczne 667493139 [email protected]

  Usługi projektowe Gostwica (małopolskie) 28/02/2023

  Audyty Energetyczne [email protected] tel. 667493139

 • Pracownia Architektury Elipsa s.c.

  Pracownia Architektury Elipsa s.c.

  Usługi projektowe Zielonki (małopolskie) 15/09/2022

  PRACOWNIA ARCHITEKTURY ELIPSA S.C. Oferujemy pełny zakres usług architektonicznych i budowlanych dla klientów indywidualnych, inwestorów deweloperów, firm, spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, zarządców nieruchomości. Biuro projektów istnieje od 200...

 • AT Pracownia Architektoniczna

  AT Pracownia Architektoniczna

  Usługi projektowe Chrzanów (małopolskie) 05/05/2022

  Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli szukasz ofert na usługi typu indywidualne projekty domów oraz projekty wnętrz. AT Pracownia Architektoniczna z siedzibą w Chrzanowie realizuje zlecenia od 2015. Obszar, na którym jesteśmy dostępni, to Chrzanów, Kato...